Zveřejněno před 4 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Příbram

Jana Drdy, 261 01 Příbram, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 30m²

Pronájem 1+kk, 30m², Příbram - Jana Drdy Pronájem světlého bytu 1+kk po rekonstrukci – Příbram VII Hledáte útulné a klidné bydlení v lokalitě s perfektní dostupností? Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk (30 m²) v ulici Jana Drdy, v srdci Příbrami VII. O bytě a domě: Stav bytu: Byt prošel vkusnou rekonstrukcí 2022 a je v dobrém udržovaném stavu. Stav domu: Panelový dům je po kompletní revitalizaci (nová fasáda, zateplení, moderní výtah). Patro: 1. patro. Výtah. Lokalita a parkování: Bezproblémové parkování: Přímo před domem je nově vybudované parkoviště s dostatkem míst. Skvělá dostupnost: Vše důležité v docházkové vzdálenosti, rychlé napojení na MHD i výjezd z města všemi směry. Koho hledáme: Byt je svou velikostí ideální pro jednotlivce, případně pro pár. Vzhledem ke klidnému charakteru domu a dispozici bytu preferujeme nájemníky bez dětí a velkých domácích mazlíčků. Velmi rádi byt pronajmeme například klidné ženě, která hledá bezpečné a příjemné zázemí. Termín nastěhování: Standardně k dispozici od 01. 05. 2026. Možnost nastěhování IHNED: Pokud byste se chtěli nastěhovat dříve, je to možné za podmínky, že si vymalování zrealizujete sami podle vlastních představ. Je to skvělá šance, jak si prostor hned od začátku barevně přizpůsobit svému vkusu. Finanční podmínky: Měsíční nájemné: 10 000 Kč Služby: 1 700 Kč + elektřina: 800 Kč Vratná kauce: 12 500 Kč Provize RK: 12 500 Kč Upozornění: Fotografie v inzerátu označené jako „vizualizace“ slouží pouze pro ilustraci možného uspořádání interiéru. Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nám zavolat.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

10 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

S výtahem

Ano

Novostavba

Ano

S parkováním

Ano

Cena za m²

333 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jana Drdy, 261 01 Příbram, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Příbram

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Brodská, 261 01 Příbram, Czechia

10 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m²

261 01 Příbram, Czechia

11 015 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí