Záhřebská, 120 00 Prague, Czechia
25 000 Kč / měsíc
Byt 1+kk 30 m², Záhřebská, Praha 2 Vinohrady Nabízíme k pronájmu byt 1+kk o rozloze 30 m² v ulici Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží/3. patře velmi vkusně zrekonstruovaného domu s výtahem. Sestává z hlavního pokoje, koupelny, vstupní chodby. Okna jsou orientovaná na jihovýchod do ulice. Byt je zařízen. V pokoji je kuchyňská linka s indukční deskou, multifunkční troubou, digestoří a kombinovanou lednicí s mrazákem. Je zde rozkládací pohovka, stolek, TV. Místnost je světlá, se světlým kobercem a velmi jemnou světle šedou textilní tapetou na jedné ze stěn. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a toaleta, kombinovaná pračka se sušičkou. V chodbě jsou prostorné vestavěné skříně se zrcadlovými dveřmi a botník. V pěší vzdálenosti je centrum a veškerá občanská vybavenost. K nájmu se platí poplatky ve výši 2000 Kč/osoba/měsíc, Elektrická elektřina a internet jsou převedeny na Nájemníka. Provize je ve výši jednoho nájmu, vratná kauce je ve výši jednoho nájmu + poplatky. V případě zájmu o prohlídku či více informací
Byt 1+kk 30 m², Záhřebská, Praha 2 Vinohrady Nabízíme k pronájmu byt 1+kk o rozloze 30 m² v ulici Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží/3. patře velmi vkusně zrekonstruovaného domu s výtahem. Sestává z hlavního pokoje, koupelny, vstupní chodby. Okna jsou orientovaná na jihovýchod do ulice. Byt je zařízen. V pokoji je kuchyňská linka s indukční deskou, multifunkční troubou, digestoří a kombinovanou lednicí s mrazákem. Je zde rozkládací pohovka, stolek, TV. Místnost je světlá, se světlým kobercem a velmi jemnou světle šedou textilní tapetou na jedné ze stěn.
V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a toaleta, kombinovaná pračka se sušičkou. V chodbě jsou prostorné vestavěné skříně se zrcadlovými dveřmi a botník. V pěší vzdálenosti je centrum a veškerá občanská vybavenost. K nájmu se platí poplatky ve výši 2000 Kč/osoba/měsíc, Elektrická elektřina a internet jsou převedeny na Nájemníka. Provize je ve výši jednoho nájmu, vratná kauce je ve výši jednoho nájmu + poplatky. V případě zájmu o prohlídku či více informací
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
30 m²
Cena
25 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Výtah
Ano
Cena za m²
833 Kč
Inzerát se nachází na adrese Záhřebská, 120 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha