Zveřejněno včera

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m² v Praha

Havlíčkovo náměstí, Prague, Czechia

20 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 29m²

Pronájem moderního bytu 1+kk, 29 m and sup2 , Praha 3 Žižkov Nabízíme k pronájmu útulný a plně vybavený byt 1+kk o velikosti 29 m and sup2; v atraktivní lokalitě Praha 3 Žižkov, přímo na Havlíčkově náměstí, jen pár minut od centra města. Byt tvoří: - obytný pokoj s kuchyňským koutem (21 m and sup2;) vybavený varnou deskou, troubou a digestoří, - předsíň (5 m and sup2;) s úložnými skříněmi, - koupelna (4 m and sup2;) se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a pračkou. - lodžie (5 m and sup2;), - sklepní kóje (2 m and sup2;). Celkem 37 m and sup2;. Byt je kompletně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. K dispozici je nábytek, postel, lednice, kuchyňské vybavení, židle a další základní vybavení pro pohodlné bydlení. Výborná dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Lipanská cca 3 minuty chůze (rychlé spojení na Hlavní nádraží, Václavské náměstí i Florenc), - autobusová zastávka Tachovské náměstí v bezprostřední blízkosti, - v okolí oblíbený park Vítkov, cyklostezka, kavárny, restaurace a kompletní občanská vybavenost. Náklady - nájemné: 20 500 Kč / měsíc - zálohy na služby: 4 000 Kč / měsíc (vodné, stočné, teplo, úklid a osvětlení společných prostor, odvoz odpadu, spotřeba elektřiny) - vratná kauce: 35 000 Kč - provize RK: 1 měsíční nájem + DPH Alternativa bez kauce: Možnost pronájmu bez složení kauce při využití pojištění kauce a škod nájemce. Nájemné v tomto případě: 22 000 Kč / měsíc Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající pohodlné bydlení v širším centru Prahy s výbornou dostupností MHD. Pro více informací nebo sjednání prohlídky prosím odpovězte na tento inzerát. Zašleme Vám podrobnější informace k pronájmu a další postup.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

29 m²

Cena

20 500 Kč

Cena za m²

707 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Havlíčkovo náměstí, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

16 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Na Výsledku I, 140 00 Prague, Czechia

16 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Vacínova, 180 00 Prague, Czechia

16 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (29.0 m²) k pronájmu v Praha (Havlíčkovo náměstí, Prague, Czechia) – rentola.cz