Zveřejněno před 5 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m² v Česká Lípa

Jiráskova, 470 01 Česká Lípa, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 29m²

Pronájem 1+kk Česká Lípa, centrum města. Pronájem 1+kk Česká Lípa, centrum města. Dlouhodobý pronájem rekonstruovaného bytu. Dům v Jiráskově ulici. Atypická bytová jednotka v prvním patře prošla kompletní rekonstrukcí v r. 2024. Celková rozloha 27m². Obývací pokoj s kuchyňským koutem, zděná koupelna se sprchovým koutem a s WC. V každém patře domu je k dispozici pračka a vysavač. Pro větší bezpečnost je ve společných prostorech nainstalován kamerový systém. Blízko domu centrum města a městský park. Nelze čerpat příspěvek na bydlení. Volný ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

29 m²

Cena

7 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

241 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jiráskova, 470 01 Česká Lípa, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Česká Lípa

1 ložnice byt o velikosti 29.56 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Jiráskova, 470 01 Česká Lípa, Czechia

7 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Jiráskova 718/6, 470 01 Česká Lípa, Czechia

7 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Jiráskova 718/6, 470 01 Česká Lípa, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy