K. Chocholy, 370 05 České Budějovice, Czechia
9 900 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1+kk, K. Chocholy, České Budějovice 2, 9900 Kč/měs, 29 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu útulný byt o dispozici 1+kk a celkové výměře 29 m² v oblíbené části Českých Budějovic. Byt se nachází v předposledním, 7. patře revitalizovaného panelového domu s moderním výtahem a díky vyššímu podlaží působí příjemně světlým dojmem. Byt se nabízí částečně vybavený. Hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem je vybavena elektrickým sporákem, součástí vybavení zůstává také šatní skříň, TV stolek, konferenční stolek a dvě komody. V předsíni je k dispozici další skříň a šatní stěna, které poskytují dostatek úložného prostoru. Dům je udržovaný a nabízí pohodlné bydlení s výtahem a dálkovým ústředním vytápěním. Lokalita patří mezi vyhledávané díky dobré dostupnosti služeb i zeleně. V blízkosti se nachází nákupní centrum Čtyři Dvory, supermarkety Penny Market a Norma, restaurace, pošta, zastávky MHD i oblíbený Branišovský les, který nabízí příjemné možnosti pro procházky, běh nebo relaxaci. Byt je k nastěhování od 1. 6. 2026. V případě zájmu nás neváhejte
Pronájem bytu 1+kk, K. Chocholy, České Budějovice 2, 9900 Kč/měs, 29 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu útulný byt o dispozici 1+kk a celkové výměře 29 m² v oblíbené části Českých Budějovic. Byt se nachází v předposledním, 7. patře revitalizovaného panelového domu s moderním výtahem a díky vyššímu podlaží působí příjemně světlým dojmem. Byt se nabízí částečně vybavený. Hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem je vybavena elektrickým sporákem, součástí vybavení zůstává také šatní skříň, TV stolek, konferenční stolek a dvě komody.
V předsíni je k dispozici další skříň a šatní stěna, které poskytují dostatek úložného prostoru. Dům je udržovaný a nabízí pohodlné bydlení s výtahem a dálkovým ústředním vytápěním. Lokalita patří mezi vyhledávané díky dobré dostupnosti služeb i zeleně. V blízkosti se nachází nákupní centrum Čtyři Dvory, supermarkety Penny Market a Norma, restaurace, pošta, zastávky MHD i oblíbený Branišovský les, který nabízí příjemné možnosti pro procházky, běh nebo relaxaci. Byt je k nastěhování od 1. 6. 2026. V případě zájmu nás neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
29 m²
Cena
9 900 Kč
Cena za m²
341 Kč
Inzerát se nachází na adrese K. Chocholy, 370 05 České Budějovice, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, České Budějovice