byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m² v Hostivice

Školská, 253 01 Hostivice, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 04-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 28m²

Pronájem světlého bytu 1+kk v klidné části Hostivice Nabízím k pronájmu velmi příjemný a světlý byt o dispozici 1+kk a velikosti 28 m², situovaný v 3. nadzemním podlaží cihlového domu v ulici Školská v oblíbené lokalitě Hostivice. Byt se nachází v klidné části v docházkové vzdálenosti od centra města, což zajišťuje ideální kombinaci soukromí a dostupnosti všech služeb. Dominantou bytu je světlý obytný prostor s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka je plně vybavena a poskytuje dostatek úložného i pracovního prostoru. V chodbě jsou prakticky řešené skříně a k dispozici je také pračka. Byt bude po uvolnění připraven pro nového nájemníka krom výše zmíněného nezařízený, což dává ideální možnost přizpůsobit si bydlení podle vlastního stylu. (Stávající fotodokumentace odpovídá aktuálnímu stavu bytu. ) Dům, ve kterém se byt nachází, je situován v oploceném areálu, což přispívá k pocitu bezpečí a soukromí. Okolí domu je klidné a příjemné. Parkování je možné v blízkosti domu, což ocení zejména ti, kteří využívají vlastní automobil. Nájemné: 14.000 Kč / měsíc. Zálohy na služby: cca 1650 Kč / měsíc (pro 1 osobu, dle předpisu). Elektřina bude převedena na nájemce. Vratná kauce: 30.000 Kč. Provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu + DPH. Byt je ideální pro jednotlivce či pár a je k dispozici od . Hostivice je dlouhodobě vyhledávanou lokalitou díky své kombinaci klidného bydlení a výborné dostupnosti do Prahy. V místě najdete kompletní občanskou vybavenost – obchody, restaurace, kavárny, školy i zdravotní služby. Milovníci přírody ocení Hostivické rybníky, ideální pro procházky, běh nebo relax u vody. Dopravní dostupnost je velkou výhodou – pravidelné autobusové spojení na metro Zličín a vlakové spojení zajišťují rychlé spojení s centrem Prahy. V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

28 m²

Cena

14 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

04-05-2026

Zařízené

Ano

S parkováním

Ano

Cena za m²

500 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Školská, 253 01 Hostivice, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Hostivice

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Čsl. armády, 253 01 Hostivice, Czechia

13 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Školská, 253 01 Hostivice, Czechia

13 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 2.39 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 2 m²

Školská, 253 01 Hostivice, Czechia

13 500 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí