byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m² v Pardubice

Lidmily Malé, 530 12 Pardubice, Czechia

12 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-02-2026

Pronájem bytu 1+kk 28m²

Pronájem bytu 1+kk, 28 m², ul. Lidmily Malé, Pardubice Dlouhodobý pronájem bytu 1+kk na Dubině, ul. Lidmily Malé. Tento částečně rekonstruovaný byt 1+kk o velikosti 27,4 m² se nachází v devátém nadzemním podlaží panelového domu na Dubině. Nabízí pohodlí, praktické dispozice a dostatek prostoru pro vaše každodenní potřeby. Dispozice: - Vstupní chodba, - Pokoj s kuchyňským koutem, - Koupelna se sprchovým koutem a WC, - Lodžie (2,7 m²) – ideální místo pro ranní kávu nebo relaxaci, - Komora (2,1 m²) – praktický úložný prostor, - Sklepní kóje. Vybavení Byt je vybaven kuchyňskou linkou, která zahrnuje dvouplotýnkový vařič, malou lednici s mrazákem a pračku. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. Samostatné měření vody, elektřiny a tepla vám umožní mít kontrolu nad spotřebou. Lokalita Dubina je jednou z nejvyhledávanějších lokalit Pardubic díky své kombinaci klidného prostředí a dostupné občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází Studánecký les – oblíbené místo pro procházky, cykloturistiku a další outdoorové aktivity. Okolí nabízí: - Restaurace, obchody, pekárny a supermarkety, - Sportoviště a dětská hřiště, - Lékárny a zdravotnická zařízení, - Zastávky MHD pro snadnou dopravu po městě. Parkování Parkování je možné přímo na ulici u domu. Dostupnost Byt je připraven k nastěhování od . Pro koho je byt ideální? Tento byt je perfektní volbou pro: - Jednotlivce hledající praktické bydlení v klidné lokalitě, - Páry, kteří ocení moderní komfort a dobrou dostupnost služeb.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

28 m²

Cena

12 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-02-2026

Novostavba

Ano

Venkovské

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

461 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Lidmily Malé, 530 12 Pardubice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Pardubice

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Sladkovského 1882, 530 02 Pardubice, Czechia

10 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Lidická, 530 09 Pardubice, Czechia

11 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Okružní, 530 03 Pardubice, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy