byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m² v Praha

Litoměřická, 190 00 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 1+kk 28m²

Pronájem bytu 1+kk 28 m², Praha - Prosek Nabízím k pronájmu krásný, světlý byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha 9 – Prosek, ulice Litoměřická. Byt se nachází v posledním, 8. patře domu, což zajišťuje dostatek denního světla, klid a nádherné výhledy na celou Prahu. Dominantou bytu je prostorná terasa orientovaná na jihovýchod, ideální pro ranní kávu, relax i posezení s přáteli. Díky orientaci je obytný prostor s kuchyní příjemně prosvětlený po celý den. I když se jedná o dispozici 1+kk, byt je velmi prakticky řešený. Nabízí poměrně prostornou a členitou koupelnu a také vstupní chodbu s dostatkem úložných prostor po obou stranách, což výrazně zvyšuje komfort každodenního bydlení. Byt bude kompletně vyklizený a připravený k nastěhování nejpozději od 1. 7. 2026. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost – v docházkové vzdálenosti naleznete obchody, restaurace, kavárny i veškeré služby. Výborná dopravní dostupnost je samozřejmostí, v blízkosti domu se nachází autobusové zastávky a stanice metra linky C – Prosek, odkud se rychle dostanete do centra města. Měsíční nájemné činí 16 900 Kč + poplatky 2 800 Kč / osoba + elektřina cca 700 Kč / měsíc. Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů, provize realitní kanceláře činí jeden měsíční nájem. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají příjemné, moderní bydlení s terasou, krásným výhledem a skvělou dostupností do centra Prahy. Prosím zájemce, aby do zprávy uvedli základní informace o sobě – počet osob, zaměstnání nebo zdroj příjmu a případně informace o domácích mazlíčcích. Na základě těchto informací Vás ráda oslovím s termínem prohlídky. Těším se na osobní setkání.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

28 m²

Cena

16 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Zařízené

Ano

Novostavba

Ano

Terasa

Ano

Cena za m²

604 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Litoměřická, 190 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

náměstí Dr. Václava Holého 2543/8a, 180 00 Prague, Czechia

13 750 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Újezd nad Lesy, Praha 21, Czech Republic

13 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Mateřská škola Kotlaska, Kotlaska 30/3, 180 00 Prague, Czechia

13 871 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy