Zveřejněno dnes

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m² v Praha

Sokolovská, 180 48 Prague, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 28 m2, Praha

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu od 1. 6. 2026 nový, kompletně zařízený byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 28,4 m 2 , situovaný ve 3. nadzemním podlaží moderní novostavby projektu ICONIK v atraktivní lokalitě Praha – Karlín, v docházkové vzdálenosti od stanice metra B Křižíkova a tramvajových zastávek. Součástí pronájmu je také sklepní kóje o velikosti 2 m 2 umístěná ve 3. nadzemním podlaží domu. Byt je proveden ve vysokém standardu a nabízí komfortní městské bydlení. K vybavení patří klimatizace, rekuperace s filtrací vzduchu, podlahové vytápění, kvalitní dřevěné podlahy, vestavěný nábytek na míru ve vysokém lesku a značková sanita. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči včetně myčky nádobí, horkovzdušné a mikrovlnné trouby, indukční varné desky a digestoře. Součástí vybavení je dále pračka, sušička, lednice s mrazákem i vysavač. Dispozici tvoří vstupní chodba s vestavěnou šatní skříní a velkoformátovým zrcadlem, koupelna se sprchovým koutem a úložnými prostory, moderní kuchyňský kout s jídelním pultem a barovými židlemi a obytný prostor vybavený rozkládací postelí, komodou a další šatní skříní. Okna bytu jsou orientována do klidného vnitro bloku, což zajišťuje maximální soukromí a tiché bydlení bez ruchu ulice. Rezidence nabízí kvalitní tepelnou i zvukovou izolaci. Ve vnitro bloku je rezidentům k dispozici příjemné posezení a relaxační zóna. Měsíční zálohy na služby činí 4.900 Kč a zahrnují rekuperaci, chlazení, elektrickou energii, vytápění, vodné a stočné, úklid společných prostor, provoz výtahu a odvoz odpadu. Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. PENB - B velmi úsporná, štítek nedodán.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

29 m²

Cena

22 000 Kč

Cena za m²

759 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sokolovská, 180 48 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Na Rokytce, 180 00 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Jeřabinová, 150 06 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Nad Kajetánkou, 169 02 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy