Zveřejněno před 3 dny
5. května, 140 00 Prague, Czechia
13 950 Kč / měsíc
Pronájem zařízeného bytu 1+kk/L (25 m²), Praha 4 - Nusle, 5. května Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zařízený byt 1+kk/L o ploše 25 m², umístěný v 1. patře (2. NP) cihlového domu bez výtahu na Praze 4 - Nusle, ulice 5. května, 5 min. chůze od stanice metra C Pražského povstání, 2 min. od tramvaje Vozovna Pankrác. Orientace bytu do vnitrobloku, hluk z ulice není slyšet. Byt rekonstruován v roce 2016. Byt disponuje uzamykatelnou zasklenou lodžií s žaluziemi s elektřinou, která může posloužit na sušení prádla nebo jako malá pracovna. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou. Ostatní vybavení bytu: postel 140 x 220 cm (bez matrace), skříň, stůl a komoda Ikea, židle, botníky, lednička, malá trouba atd. Nábytek není možné z bytu vystěhovat, byt se nabízí k pronájmu ve stávajícím stavu. Internet 02. Za domem se nachází prostorný vnitroblok se dvorem, přístupný pouze pro obyvatele domu. Byt je určen pouze pro 1 osobu, nekuřáka, bez domácích mazlíčků. Nájemce je povinen sjednat si pojištění odpovědnosti za škodu. Platba nájemného vždy k 5. dni v měsíci na následující měsíc. K nastěhování volné od 1. 8. 2026. Nájemné: 13 950 Kč/měsíc. Poplatky: 4 250 Kč/měsíc (vč. elektřiny a internetu). Kauce: 25 000 Kč. Provize RK: 13 950 Kč + 21% DPH.
Pronájem zařízeného bytu 1+kk/L (25 m²), Praha 4 - Nusle, 5. května Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zařízený byt 1+kk/L o ploše 25 m², umístěný v 1. patře (2. NP) cihlového domu bez výtahu na Praze 4 - Nusle, ulice 5. května, 5 min. chůze od stanice metra C Pražského povstání, 2 min. od tramvaje Vozovna Pankrác. Orientace bytu do vnitrobloku, hluk z ulice není slyšet. Byt rekonstruován v roce 2016. Byt disponuje uzamykatelnou zasklenou lodžií s žaluziemi s elektřinou, která může posloužit na sušení prádla nebo jako malá pracovna. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou. Ostatní vybavení bytu: postel 140 x 220 cm (bez matrace), skříň, stůl a komoda Ikea, židle, botníky, lednička, malá trouba atd.
Nábytek není možné z bytu vystěhovat, byt se nabízí k pronájmu ve stávajícím stavu. Internet 02. Za domem se nachází prostorný vnitroblok se dvorem, přístupný pouze pro obyvatele domu. Byt je určen pouze pro 1 osobu, nekuřáka, bez domácích mazlíčků. Nájemce je povinen sjednat si pojištění odpovědnosti za škodu. Platba nájemného vždy k 5. dni v měsíci na následující měsíc. K nastěhování volné od 1. 8. 2026. Nájemné: 13 950 Kč/měsíc. Poplatky: 4 250 Kč/měsíc (vč. elektřiny a internetu). Kauce: 25 000 Kč. Provize RK: 13 950 Kč + 21% DPH.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
25 m²
Cena
13 950 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-08-2026
Zařízené
Ano
Výtah
Ano
Cena za m²
558 Kč
Inzerát se nachází na adrese 5. května, 140 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha