Libeň, Praha 8, Czech Republic
15 800 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1kk, 25m², Praha 9- Libeň Nabízíme Vám pronájem plně zařízeného bytu 1kk, 25m², v novostavbě - rezidence ESPRIT - dokončena 09/2018. Byt se nachází ve 2. patře (3. NP) s výtahem a skládá se ze vstupní chodby, hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem (kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, lednicí a myčkou) a z koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Současný nájemce má v prostoru mimo pohovky také postel a psací stůl, i to je tedy varianta. Lokalita je hlavní předností tohoto bytu, nachází se 5 minut od stanice metra Českomoravská a nákupní Galerie Harfa. Byt je volný od 1.6. a nájem činí 15 800,- + 5971,- služby + elektřina bude převedena na nájemce. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2x nájemného a provize RK činí 1x nájemné + DPH.
Pronájem bytu 1kk, 25m², Praha 9- Libeň Nabízíme Vám pronájem plně zařízeného bytu 1kk, 25m², v novostavbě - rezidence ESPRIT - dokončena 09/2018. Byt se nachází ve 2. patře (3. NP) s výtahem a skládá se ze vstupní chodby, hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem (kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, lednicí a myčkou) a z koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Současný nájemce má v prostoru mimo pohovky také postel a psací stůl, i to je tedy varianta.
Lokalita je hlavní předností tohoto bytu, nachází se 5 minut od stanice metra Českomoravská a nákupní Galerie Harfa. Byt je volný od 1.6. a nájem činí 15 800,- + 5971,- služby + elektřina bude převedena na nájemce. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 2x nájemného a provize RK činí 1x nájemné + DPH.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
25 m²
Cena
15 800 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-06-2026
Výtah
Ano
Cena za m²
632 Kč
Inzerát se nachází na adrese Libeň, Praha 8, Czech Republic
Načítání mapy
Související nabídky, Praha