Perucká, 120 09 Prague, Czechia
16 500 Kč / měsíc
Pronájem ateliéru 1+kk, Perucká, Vinohrady, 16500 Kč/měs, 25 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme plně vybavenou jednotku o dispozici 1+kk s dřevěnou podlahou. Nachází se v projektu Depo Grébovka, na ulici Perucká, v klidné části Prahy. Ateliér o velikosti 25 m² se nachází v 2. patře. V budově se nachází posilovna, kterou lze využívat zdarma. K dispozici je společná prádelna a terasa. Součástí podnájmu je i sklep. V chodbě se nachází vestavěná skříň. Kuchyň je vybavena pračkou, elektrickou troubou, varnou deskou a lednicí. V obývací části se nachází postel. Elegantní koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem a toaletou. Jednotka je kolaudována jako ateliér. Byt je volný k nastěhování IHNED. Na adrese nelze přihlásit trvalý pobyt.
Pronájem ateliéru 1+kk, Perucká, Vinohrady, 16500 Kč/měs, 25 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme plně vybavenou jednotku o dispozici 1+kk s dřevěnou podlahou. Nachází se v projektu Depo Grébovka, na ulici Perucká, v klidné části Prahy. Ateliér o velikosti 25 m² se nachází v 2. patře. V budově se nachází posilovna, kterou lze využívat zdarma. K dispozici je společná prádelna a terasa.
Součástí podnájmu je i sklep. V chodbě se nachází vestavěná skříň. Kuchyň je vybavena pračkou, elektrickou troubou, varnou deskou a lednicí. V obývací části se nachází postel. Elegantní koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem a toaletou. Jednotka je kolaudována jako ateliér. Byt je volný k nastěhování IHNED. Na adrese nelze přihlásit trvalý pobyt.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
25 m²
Cena
16 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Terasa
Ano
Cena za m²
660 Kč
Inzerát se nachází na adrese Perucká, 120 09 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha