byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m² v Praha

Holečkova, 150 00 Prague, Czechia

23 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 25m²

GLJ Partners Vám nabízí k pronájmu zařízené studio na Praze 5 - Smíchov, ulice Holečkova GLJ Partners nabízí k dlouhodobému pronájmu plně zařízené studio vhodné pro 2 osoby o velikosti 25 m², které se nachází v 1. patře domu bez výtahu v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov, ulice Holečkova. Studio je světlé, útulné a bude připraveno k nastěhování ihned. Rezidence nabízí 24/7 recepci a doplňkové služby, jako je úklid, praní prádla nebo technická podpora. ID nabídky: J1385 Adresa: Holečkova, Praha 5 - Smíchov Dispozice: Studio Plocha: 25 m² Nájem: 23 000 Kč Poplatky: 5 000 Kč (včetně elektřiny a internetu) Kauce: 28 000 Kč Provize: 23 000 Kč Dostupnost: ihned Studio je vybaveno dvoulůžkem v patře, odpočinkovou zónou se skříní, sofa, dále plně vybavenou kuchyňskou linkou s jídelním koutem, koupelnou se sprchovým koutem a odděleným WC. K dispozici je také TV/SAT a Wi-Fi. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, obchody, restaurace i parky. Zastávka tramvaje U Zvonu je vzdálena 3 minuty chůze, stanice metra Anděl přibližně 5 minut jízdy. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. ID zakázky: J1385

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

25 m²

Cena

23 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

920 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Holečkova, 150 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Pod Lysinami, 146 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Pod Lysinami 467/11, 147 00 Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Prague, Czechia

18 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy