byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m² v Kopřivnice

Záhumenní, 742 66 Koprivnice, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 20m²

Pronájem bytu 1+kk, 20 m², Kopřivnice, ul. Záhumenní Nabízíme pronájem bytu o velikosti 1+kk. Byt je situován v centru Kopřivnice v bytovém domě zvaném "včelín". Byt je nezařízený. V případě agentury je možno byt částečně vybavit. Vhodný i pro agenturní pracovníky. Byt je pro max. 2 osoby. V měsíčním nájemném je zahrnuta záloha za služby a energie. Nájemné 13.000,- Kč. Vratná kauce ve výši jednoho nájmu + provize za zprostředkování 10.000,-Kč. Volný ihned. Pro více informací neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

20 m²

Cena

13 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Zařízené

Ano

Cena za m²

650 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Záhumenní, 742 66 Koprivnice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Kopřivnice

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Obránců míru, 742 21 Kopřivnice, Czechia

10 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

742 21 Koprivnice, Czechia

11 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Dukelská, 742 21 Kopřivnice, Czechia

12 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy