byt s 2 ložnicemi o velikosti 19 m² v Karlovy Vary

360 07 Karlovy Vary, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk (19 m²), Karlovy Vary | REDOT

Nabízíme k pronájmu nadstandardně zařízený byt v rezidenci Zlatá Štika. Byt se nachází v prvním patře cihlového domu a disponuje plochou 19 m², je vybaven kuchyňskou linkou, zhotovenou na zakázku, včetně vestavěné lednice, mikrovlnné trouby a varné desky. K bytu náleží malá místnost na chodbě, vhodná např. pro skladování sezónních věcí. Ohřev vody je zajištěn samostatným zcela novým elektrickým bojlerem. Vytápění je zajištěno pomocí elektrických přímotopů. Pokoj je vybaven nábytkem z kvalitního masivu, k dispozice je postel (jednolůžko), noční stolek, sedací souprava, skříň a jiné. V domě je k dispozici k užívání společná prádelna s pračkou a s místem na sušení prádla. Ideální bydlení za účelem pracovních cest a příležitostí, s důrazem na komfort. Výborná dopravní dostupnost - autem do/z centra cca 10 minut. Autobusová zastávka jen 20 metrů od domu. V docházkové vzdálenosti pošta, večerka, mateřská školka, škola a dětský lékař. Měsíční nájemné činí 8.500,-Kč + 2.690,-Kč měsíční poplatek za služby, za jednu osobu. V tomto poplatku je zahrnuto: vodné a stočné, elektřina, svoz komunálního odpadu, úklid a osvětlení společných prostor. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit vratnou kauci ve výši 20.000,-Kč a první nájemné. Preferujeme zájemce se stálým zaměstnáním, nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Nabízíme k pronájmu kompletně zrenovovaný byt s výměrou 64… od 1. července 2026 nabízíme pronájem bytu v centru… Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+1 v rezidenci Zlatá… Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+kk a výměře… Nabízíme k pronájmu útulný byt v centru Karlových Varů.… Přímý majitel nabízí k pronájmu prostorný byt 3+1, o… Nabízíme k prodeji byt vhodný pro investici, vlastní, víkendové…

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

19 m²

Cena

8 500 Kč

Cena za m²

447 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 360 07 Karlovy Vary, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karlovy Vary

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Jáchymovská, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Jáchymovská, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 19.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 19 m²

Studentská, 360 07 Karlovy Vary, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy