Zveřejněno dnes

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m² v Praha

Na Břevnovské pláni, 163 00 Prague, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-05-2026

Pronájem bytu 1+kk 15m²

Pronájem bytu 1+0 15 m² Na břevnovské pláni, Praha Nabízíme k pronájmu byt č.14 (1+0) o výměře 15 m² v ulici Na Břevnovské pláni, nacházející se v klidné části pražského Břevnova. Tento bytový dům prošel nedávnou modernizací a jeho obrovskou výhodou je vlastní zahrada, která je nájemníkům plně k dispozici. Na zahradě se nacházejí zahradní domečky a udírna. Bytová jednotka se nachází v +. patře smíšené budově s velmi dobrým stavem a nabízí tak příjemné a pohodlné bydlení. Vítáme studenty, cizince i majitele domácích mazlíčků. Skvělá lokalita nabízí blízkost lesoparku Řepy/Hvězda, což je ideální pro procházky či sport. Výborná dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Bílá Hora, která je pouhé 4 minuty chůze od domu. Odtud se rychle dostanete na metro A (Petřiny, Nemocnice Motol), na Vítězné náměstí (Dejvická) nebo do nákupního centra na Zličíně. Rychlý nájezd na dálnici D7 Vám umožní snadný přístup do dalších částí města či okolí. Parkování v oblasti je bezproblémové, neboť v okolí nenajdete modré zóny, což znamená, že parkování na ulici je zdarma. Navíc je zde možnost pronájmu vyhrazeného stání přímo u domu, což oceníte zejména v případě vlastnictví automobilu. Nájem: 11.000,- Kč Poplatky vč. energií: 3.000,- Kč Kauce: 28.000,- Kč Provize RK: 14.000,- K nastěhování ihned. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

15 m²

Cena

11 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-05-2026

Zahrada

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

733 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Břevnovské pláni, 163 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Smíchov, Praha 5, Czech Republic

8 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 15.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m²

park Pilská, Praha 14, Prague, Czechia

9 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 16.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 16 m²

park Pilská, Praha 14, Prague, Czechia

9 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy