Zveřejněno včera

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m² v Praha

Machatého, 152 00 Prague, Czechia

9 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+kk 15m²

Kompletně vybavené 1kk,15 m² v Praze 5 - Barrandov Exkluzivně nabízíme k pronájmu ateliér, který se nachází ve zvýšeném přízemí udržovaného panelového domu v oblíbené lokalitě Praha 5 – Barrandov. Tramvajová i autobusová zastávka jsou vzdálené jen pár minut chůze. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody i dostatek zeleně. Kompletně zařízeno: * koupelna se sprchovým koutem a WC, * kuchyňská linka s lednicí, pračkou a dvou plotýnkovým vařičem, * rozkládací pohovka, * komoda pod TV, * praktické úložné police, * plastové okno s klidným výhledem. Nábytek není možné vystěhovat. Upřednostníme zájemce, kterému to vyhovuje tak jak to je. Volné od 1. července 2026. Preferujeme: * dlouhodobý pronájem, * 1 pracující osobu, * nekuřáka, * zájemce bez domácích mazlíčků. Jednotka je vedena jako ateliér/nebytový prostor, není tedy možné zřízení trvalého pobytu. „V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost — obchody, restaurace, lékárna, cukrárna i zastávky tramvají a autobusů s rychlým spojením na Smíchov a do centra. Lokalita zároveň nabízí dostatek zeleně a možností pro procházky či sport. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

15 m²

Cena

9 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

633 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Machatého, 152 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 15.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m²

Bratří Venclíků, 198 00 Prague, Czechia

7 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 15.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m²

Bratří Venclíků, 198 00 Prague, Czechia

7 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 75 m²

Market, Karlova, 116 65 Prague, Czechia

7 944 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy