byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Frýdek-Místek

U Staré pošty 2310, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

9 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1, Varenská 2495/8, Ostrava

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v panelovém domě s výtahem, který se nachází nedaleko centra Ostravy. Tento jednopodlažní byt o podlahové ploše 38 m² je výbornou volbou pro jednotlivce či pár hledající pohodlné bydlení v centru města. Stav bytu je velmi dobrý a nachází se v 5. patře s bezbariérovým přístupem, což zajišťuje větší pohodlí. Byt je částečně vybavený a disponuje sklepem pro uskladnění osobních věcí. Umístění v centru města zaručuje dostatečnou dostupnost veškeré potřebné občanské vybavenosti. K dispozici je snadná doprava zahrnující vlak, dálnici, silnici, MHD a autobus. Díky tomu je tento byt skvěle propojen se zbytkem města i okolím. Energetická třída bytu je G. Provozní náklady Vám sdělí makléř, který je Pokud Vás tento byt zaujal, napište nebo zavolejte a rádi Vám vše ukážeme osobně. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. V nájemném 9.400,- Kč/měs. jsou zálohové platby na vodné a stočné a topení. Elektřinu a plyn si nájemník přihlásí na základě nájemní smlouvy. Kauce 30.000,- Kč Ihned k dispozici. Další Fotografie objektu

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

9 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

313 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Staré pošty 2310, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Frýdek-Místek

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Janáčkova, 738 02 Frýdek-Místek, Czechia

7 918 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Jana Švermy, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

7 950 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Jana Švermy, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

7 950 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy