byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m² v Teplice

Boží prst, Antonína Sochora 1516/2, 415 01 Teplice, Czechia

9 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 v ulici A.Sochora v Teplicích (1304)

Byt 1+1 v 13. nadzemním podlaží po kompletní rekonstrukci o celkové rozloze 36,72 m2 orientovaný na západní stranu. Byt 1+1 v 13. nadzemním podlaží po kompletní rekonstrukci o celkové rozloze 36,72 m2 orientovaný na západní stranu. Byt je vhodný pro dvě až tři osoby. Celý byt prošel v předchozích letech rozsáhlou nákladnou rekonstrukcí včetně veškerých rozvodů. Dva prostorné samostatné pokoje, krásná koupelna se sprchovým koutem, WC a přípravou pro pračku. Moderní kuchyňská linka, malá sklo-keramická deska pro vaření, prostor pro vestavěnou myčku nebo ledničku. Připravené datové rozvody pro rychlé, levné internetového připojení. Jedná se o velmi příjemný moderní reprezentativní byt. Společné části domu jsou monitorovány bezpečnostními kamerami. V domě dva výtahy, služba domovníka, v přízemí domu cukrárna, kadeřnictví, občerstvení atd. Vedle bytového domu nákupní centrum a veřejné parkoviště.Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, teplo, úklid, osvětlení společných prostor apod. Zálohy jsou vždy jednou ročně vyúčtovány. V bytě jsou samostatné měřidla teplé a studené vody a tepla. Elektroměr bytu přepisujeme vždy na nájemníka.Požadujeme kauci ve výši tří nájmů. Prokázaní vlastních příjmů např. pracovní smlouvou případně doporučení z předchozího místa bydliště je zásadní výhodou při konečném výběru nájemníka.Více informací u makléře při osobní prohlídce bytu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

37 m²

Cena

9 900 Kč

Cena za m²

268 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Boží prst, Antonína Sochora 1516/2, 415 01 Teplice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Teplice

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Pražská, 415 01 Teplice, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Pražská, 415 01 Teplice, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Krupská, 415 01 Teplice, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy