byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m² v Honezovice

333 01, Czech Republic

8 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1, Stod

PODROBNÝ POPIS Nabízíme Vám k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+1, na adrese Komenského náměstí, Stod. Byt o velikosti 26 m2, se nachází v 3.NP bez výtahu. Skládá se z pokoje s kuchyňskou linkou, samostatného pokoje, předsíně a koupelny s toaletou. K bytu přináleží komora v patře. Ohřev vody a vytápění je zajištěno dálkově. Elektřina se přepisuje na nájemníka. V blízkosti nemovitosti je veškerá občanská vybavenost - ZŠ, obchody, lékárna, autobusová doprava. Na začátku pronájmu se skládá vratná jistota ve výši 15000,- Kč a poplatek za zprostředkování. Byt je volný k nastěhování dle domluvy. Rádi Vás přivítáme na prohlídce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

26 m²

Cena

8 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

342 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 333 01, Czech Republic

Načítání mapy

Nejhledanější pronájmy