Jungmanova, 795 01 Rýmařov, Czechia
7 400 Kč / měsíc
Nabízím podnájem bytu o dispozici 1+1 a výměře 34 m2. Byt je po rekonstrukci: koupelna, podlahy, vestavěná skříň v chodbě. Vytápění zajištěno dálkově, dům je napojený na veškeré inženýrské sítě. Byt se nachází v žádané lokalitě ulice Jungmannová, tj. 2 minuty od náměstí Rýmařova. Bytový dům je po revitalizaci. Byt se nachází ve 4 NP bytového domu, bytový dům nemá výtah. Možnost parkování v okolí domu. Měsíční nájem činí 7.400,- Kč včetně služeb, elektřinu a plyn si nájemník platí zvlášť. Kauce ve výši 14.800 Kč + odměna pro RK. Volný od 1. března.
Nabízím podnájem bytu o dispozici 1+1 a výměře 34 m2. Byt je po rekonstrukci: koupelna, podlahy, vestavěná skříň v chodbě. Vytápění zajištěno dálkově, dům je napojený na veškeré inženýrské sítě. Byt se nachází v žádané lokalitě ulice Jungmannová, tj. 2 minuty od náměstí Rýmařova.
Bytový dům je po revitalizaci. Byt se nachází ve 4 NP bytového domu, bytový dům nemá výtah. Možnost parkování v okolí domu. Měsíční nájem činí 7.400,- Kč včetně služeb, elektřinu a plyn si nájemník platí zvlášť. Kauce ve výši 14.800 Kč + odměna pro RK. Volný od 1. března.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
78 m²
Cena
7 400 Kč
Cena za m²
95 Kč
Inzerát se nachází na adrese Jungmanova, 795 01 Rýmařov, Czechia
Načítání mapy
Související inzerát ve městě Rýmařov