byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m² v Havířov

Havířov, okres Karviná, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1, Havířov-Podlesí, 38 m2

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem bytu 1+1 v Havířově. Slunný byt o velikosti 38m 2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží, je dispozičně velmi dobře řešen neprůchozími pokoji, samostatnou koupelnu, samostatným WC a komorou o velikosti 1,5m 2 . K bytu přináleží sklep. V bytě zůstává nová kuchyňská linka, sporák. Nájemné činí 10.200 Kč (7500 Kč nájem a 2700 Kč služby). Jedná se o velmi klidný dům i lokalitu, zároveň v dosahu služeb i autobusových zastávek. Elektrickou energii a plyn si přepisuje nájemce na sebe, majitelé preferují dlouhodobý pronájem a maximálně pro 2 osoby, byt bude k dispozici od . Přijďte se podívat a dozvíte se veškeré informace. Poznámka k ceně: + služby 2700 Kč služby + 2x kauce 20400 Kč, provize RK 7500 Kč, vč. DPH

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

38 m²

Cena

7 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

197 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Havířov, okres Karviná, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Havířov

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Opletalova 609/1, 736 01 Havířov, Czechia

6 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Opletalova 609/1, 736 01 Havířov, Czechia

6 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Sýkorova 612/4, 736 01 Havířov, Czechia

6 150 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (38.0 m²) k pronájmu v Havířov (Havířov, okres Karviná, Czechia) – rentola.cz