T. G. Masaryka, 252 62 Horoměřice, Czechia
18 900 Kč / měsíc
útulný byt s velkým balkonem a parkovacím místem Nabízíme k pronájmu útulný byt 1+1 o celkové rozloze 50 m², který se nachází v novostavbě v Horoměřicích. Byt se nachází ve 2. patře bez výtahu a je částečně zařízený. Byt ( původně 1+1) je řešený jako 2+kk za předpokladu, že velká komora přiléhající k obývacímu pokoji bude využívána jako ložnice. Kuchyně je plně vybavená vestavěnými spotřebiči a z obývacího pokoje je vstup na velký balkon. Byt je orientovaný na východ. Před domem je jedno parkovací místo náležící k bytu. Jen pár kroků od domu je supermarket Lidl a stanice autobusu směr Bořislavka. Cesta na metro Bořislavka trvá cca 10 12 min. Nájemné 18.900, Kč + zálohy na služby 2.500, Kč. Elektřina se převádí na Nájemce. Volné ihned. Byt je vhodný pouze pro jednotlivce, maximálně pár.
útulný byt s velkým balkonem a parkovacím místem Nabízíme k pronájmu útulný byt 1+1 o celkové rozloze 50 m², který se nachází v novostavbě v Horoměřicích. Byt se nachází ve 2. patře bez výtahu a je částečně zařízený. Byt ( původně 1+1) je řešený jako 2+kk za předpokladu, že velká komora přiléhající k obývacímu pokoji bude využívána jako ložnice. Kuchyně je plně vybavená vestavěnými spotřebiči a z obývacího pokoje je vstup na velký balkon.
Byt je orientovaný na východ. Před domem je jedno parkovací místo náležící k bytu. Jen pár kroků od domu je supermarket Lidl a stanice autobusu směr Bořislavka. Cesta na metro Bořislavka trvá cca 10 12 min. Nájemné 18.900, Kč + zálohy na služby 2.500, Kč. Elektřina se převádí na Nájemce. Volné ihned. Byt je vhodný pouze pro jednotlivce, maximálně pár.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
52 m²
Cena
18 900 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
21-03-2026
Cena za m²
363 Kč
Inzerát se nachází na adrese T. G. Masaryka, 252 62 Horoměřice, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Horoměřice