byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m² v Praha

Děvínská, 150 05 Prague, Czechia

16 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-04-2026

Pronájem bytu 1+1 52m²

Pronájem bytu 1+1, Praha 5 - Smíchov Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v přízemí rodinného domu. Byt má samostatný vchod. Skládá se z kuchyně, jídelny, většího pokoje (25m²) a koupelny. K dispozici kuchyňská linka, plynový sporák, digestoř, koupelna s vanou a toaletou. Součásti bytu je i lodžie (8m²) s výhledem na Prahu. Dům stojí v klidné vilkové části Prahy na okraji přírodního parku Prokopské údolí. 5 min. chůze od domu je autobusová zastávka, 10 min. autobusem na stanici metra Anděl.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

52 m²

Cena

16 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-04-2026

Novostavba

Ano

Rodinné

Ano

Cena za m²

317 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Děvínská, 150 05 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

13 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

13 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Strašnice, V Zátočce, 100 00 Prague, Czechia

13 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy