byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m² v Teplá

Město, Karlovarský, Czech Republic

10 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 16-11-2023

Pronájem bytu 1+1 49m²

Pronájem bytu, 51 m², ul. Mervartova, Přerov Nabízíme k pronájmu prostorný byt v cihlovém domě na adrese ulice Mervartova, Přerov. Tento byt o velikosti 1+1 se nachází v 1. patře tohoto domu. S celkovou podlahovou plochou 51m² a užitnou plochou 49 m² nabízí dostatek prostoru. Jednou z předností tohoto bytu je balkon o ploše 4 m², který poskytuje možnost odpočinku a relaxace. Dále k bytu náleží i sklep o velikosti 3 m², který poskytuje dostatek úložného prostoru. Orientace bytu je na východ zaručující dostatek světla. Vybavení bytu je kompletní a zahrnuje například sporák s indukční deskou a elektrickou troubou, jídelní stůl a židle, v pokoji prostornou obývací stěnu, pohodlnou pohovku a jiné. Okolí nemovitosti nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket a kompletní síť obchodů a služeb. Dostupnost je také vynikající díky blízkosti vlakového spojení, dálnice D1, silnic, MHD a autobusových zastávek. Tento byt nabízí skvělé bydlení v klidné lokalitě s veškerým komfortem a výhodami. Majitel požaduje dvě měsíční kauce, energie se platí nad rámec nájemného odvíjející se od počtu osob. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

49 m²

Cena

10 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

16-11-2023

Venkovské

Ano

Balkon

Ano

Cena za m²

214 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Město, Karlovarský, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Teplá

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Město, Karlovarský, Czech Republic

8 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Město, Karlovarský, Czech Republic

9 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Město, Karlovarský, Czech Republic

9 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy