byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m² v České Budějovice

Žižkova tř., 372 15 České Budějovice, Czechia

12 200 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 23-03-2026

Pronájem bytu 1+1 49m²

Pronájem bytu 1+1 s odděleným kuch. koutem, Žižkova tř. České Budějovice Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 ve zděném domě v centru města, a to Žižkově třídě. Byt o celkové výměře cca 49 m² se nachází v 2. NP. Bez výtahu. Byt se skládá z: prostorného obývacího pokoje, s odděleným kuch. koutem. a koupelny s wc. Byt je kromě kuchyňské linky , osvětlení ve všech místnostech, vybavení koupelny, nezařízený. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti, historické centrum města je vzdáleno jen pár minut chůze od domu. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za úplatu 750,-Kč. Byt je volný ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

49 m²

Cena

12 200 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

23-03-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

249 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Žižkova tř., 372 15 České Budějovice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, České Budějovice

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

K. Chocholy, 370 05 České Budějovice, Czechia

9 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

K. Šafáře, 370 05 České Budějovice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Zd. Fibicha 976/16, 370 08 České Budějovice, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy