byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m² v Ústí nad Labem

Masarykova, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 04-12-2025

Pronájem bytu 1+1 47m²

Pronájem bytu 1+1 Masarykova 893, Ústí nad Labem V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu prostorný a útulný byt o velikosti 1 + 1, nacházející se na vyhledávané adrese Masarykova 893, Ústí nad Labem. Byt se rozprostírá na celkové užitné ploše 47 m² a disponuje praktickým řešením interiéru, ideálním pro jednotlivce nebo páry. Nájemné 8.000,- Kč + zálohy dle evidenčního listu Provize RK 12.000,- Kč Kauce 16.000,- Kč V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

47 m²

Cena

8 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

04-12-2025

Cena za m²

170 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Masarykova, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ústí nad Labem

1 ložnice byt o velikosti 22.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 22 m²

Hoření, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

6 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 34 m²

Šrámkova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

6 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Šrámkova 3211/8, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

6 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy