byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m² v Ústí nad Labem

Tolstého, 400 03 Ústí nad Labem, Czechia

8 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 10-02-2026

Pronájem bytu 1+1 45m²

Pronájem 1+1 44 m² V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o celkové ploše 44,5 m², která se nachází v klidné části Ústí nad Labem – Střekov, ulice Tolstého. Byt právě prošel částečnou rekonstrukcí – byla provedena výměna podlahové krytiny, nově za vinyl, výmalba a běžná údržba. Součástí úprav je také zakrytí části původních konstrukcí pomocí sádrokartonového obkladu, což prostoru dodává útulný, čistší a modernější vzhled. Jednotka je situována v suterénu domu, což zajišťuje stabilní teplotu po celý rok a klidné bydlení bez rušivých vlivů z ulice. Zastávka MHD „V Zeleni“ (linky 73 a 80) je vzdálena pouhých cca 100 metrů, díky čemuž je zajištěno spojení do centra města. Dům se nachází v příjemné lokalitě. Milovníci přírody ocení, že lokalita Střekov je obklopena zelení a nabízí množství pěších tras, vycházek a vyhlídek. V širším okolí se nacházejí oblíbené cíle jako Střekovská vyhlídka, Hrad Střekov či turistické trasy směrem k NPP Vrkoč, Vaňovskému vodopádu nebo na Vysoký Ostrý. Zálohy na služby jsou nastaveny pro jednu osobu. Byt je připraven k okamžitému nastěhování.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

45 m²

Cena

8 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

10-02-2026

Cena za m²

187 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tolstého, 400 03 Ústí nad Labem, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ústí nad Labem

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Šumavská, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

6 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Šumavská 2963/37, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

6 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Čajkovského, 400 03 Ústí nad Labem, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy