byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m² v Mariánské Lázně

Karlovarská, 353 52 Mariánské Lázně, Czechia

10 850 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 45m²

Pronájem kompletně vybaveného apartmánu 1+1, Karlovarská, Mariánské Lázně Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem, plně vybaveného apartmánu v bytovém domě v srdci lázeňské zóny v Mariánských Lázních. Apartmán je po generální a velmi zdařilé rekonstrukci, je vhodný pro milovníky klidu a procházek. Mariánské Lázně se pyšní zachovalou, původní architekturou a skýtá nekonečné možnosti relaxace a aktivního využití volného času. Občanská vybavenost je ve městě kompletní. Měsíční nájemné činí Kč 10 850,- Paušální, měsíční poplatky včetně energií činí Kč 5 000,- Kauce Kč 10 850,- Provize RK Kč 18 850,- Byt je k dispozici od 1. 05. 2026 V případě zájmu volejte makléři a domluvte si prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

45 m²

Cena

10 850 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

241 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Karlovarská, 353 52 Mariánské Lázně, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Mariánské Lázně

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Anglická, 353 43 Mariánské Lázně, Czechia

9 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Za Tratí, 353 01 Mariánské Lázně, Czechia

9 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Česká, 353 43 Mariánské Lázně, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy