byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m² v Litvínov

Podkrušnohorská, 436 01 Litvínov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-04-2026

Pronájem bytu 1+1 42m²

Přízemní nově zrekonstruovaný byt 1+1 Pronajmeme nově zrekonstruovaný přízemní byt. Jedná se o prostorné 1+1 s novou linkou vybavenou i myčkou na nádobí a novou koupelnou. Obývák je zařízen rozkládací pohovkou, televizním stolkem a televizí. K bytu náleží sklepní koje. Byt je úplně klidný, jelikož okna směřují do travnatého dvora, výhodou je bezbarierový přístup zadním vchodem. V bytovém domě bydlí klidní sousedé.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

42 m²

Cena

7 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-04-2026

Novostavba

Ano

Cena za m²

167 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Podkrušnohorská, 436 01 Litvínov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Litvínov

2 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 27 m²

Horská, 436 03 Litvínov, Czechia

6 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Tylova, 436 01 Litvínov, Czechia

6 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m²

Hamerská, 435 42 Litvínov, Czechia

6 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy