byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m² v Ústí nad Labem

Stavbařů, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

9 800 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Pronájem bytu 1+1 42m²

Pronájem bytu 1+1, 42 m², Ústí nad Labem, Severní Terasa, ul. Stavbařů V zastoupení majitelky vám nabízím k pronájmu příjemný byt o dispozici 1+1 a celkové výměře 42 m², který se nachází v 11. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu ve velmi vyhledávané lokalitě Ústí nad Labem – Severní Terasa, ulice Stavbařů. Byt tvoří vstupní chodba, kuchyně, samostatný pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V minulosti prošel rekonstrukcí, při které bylo vybudováno nové bytové jádro, instalována kuchyňská linka a položeny plovoucí laminátové podlahy. Byt se pronajímá včetně vybavení, k dispozici je například pračka, stůl, židle a další základní zařízení. Velkým benefitem této nabídky je žádaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. V blízkosti domu se nachází hřiště, škola, úřad, Albert, restaurace, zastávka MHD i další služby. Výborná je také dostupnost do centra města. Další výhodou je blízkost Masarykovy nemocnice a centrálního parku Severní Terasy, který nabízí příjemné místo pro odpočinek i procházky. Dům je klidný, udržovaný a s dobrými sousedy, což zajišťuje příjemné bydlení. Nájemné: 9.800 Kč / měsíc Zálohy na služby: cca 2.400 Kč / 1 osoba Každá další osoba: cca 300 Kč Elektřinu a plyn si nájemce hradí samostatně Vratná kauce: 17.000 Kč Byt je k dispozici od 1. 4. 2026. V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

42 m²

Cena

9 800 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Terasa

Ano

Cena za m²

233 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Stavbařů, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ústí nad Labem

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Klíšská 1701/23, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Klíšská, 506 62 Ústí nad Labem, Czechia

8 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Klíšská 1702/25, 400 01 Ústí nad Labem, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy