byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m² v Karviná

Borovského, 734 01 Karviná, Czechia

9 100 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 41m²

Pronájem bytu v os. vlast. 1+1+lodžie/41 m² na ul. Borovského, Karviná - Mizerov Plně vybavený byt 1+1 s lodžií, 41 m and sup2;, Karviná-Ráj k nastěhování ihned Hledáte byt, kam se můžete rovnou nastěhovat bez starostí? Klid, světlo, vlastní lodžie a otevřený výhled z 8. patra. Právě jste ho našli. Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt 1+1 s lodžií v 8. (posledním) patře revitalizovaného domu s výtahem na ulici Borovského v oblíbené části Karviná-Ráj. Proč si tenhle byt zamilujete: Otevřený výhled z lodžie - za jasného počasí i hory na obzoru Okamžitě k nastěhování - bez dalších investic Plně vybavený - nábytek i spotřebiče včetně pračky Jižní orientace - světlý a příjemný po celý den Nejvyšší patro - klid a soukromí Nízké náklady - středový byt, energetická třída B Po rekonstrukci, moderní a praktické bydlení: zděné jádro nová elektroinstalace koupelna s vanou a WC v jedné místnosti kuchyň s vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, mikrovlnka, lednice s mrazákem) Obývací část je plně zařízená - rozkládací gauč, postel s úložným prostorem, obývací stěna, konferenční stolek i TV. V předsíni prostorná vestavěná skříň. Lokalita Karviná-Ráj: Vše potřebné v docházkové vzdálenosti - obchody, pošta, škola, školka, zastávka MHD i parkování přímo u domu. Cena: Nájem: 9 100 Kč Služby (1 osoba): 1 900 Kč Celkem: 11 000 Kč / měsíc + elektřina (cca 800 - 1 200 Kč dle spotřeby) Další osoba: +1 100 Kč Kauce: 15 000 Kč Provize RK: 6 000 Kč Byt je volný ihned domluvte si prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

41 m²

Cena

9 100 Kč

Cena za m²

222 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Borovského, 734 01 Karviná, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karviná

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Cihelní 1613/38, 735 06 Karviná, Czechia

7 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

Cihelní 1613/38, 735 06 Karviná, Czechia

7 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Slovenská 2905/49, 733 01 Karviná, Czechia

7 450 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy