byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m² v Praha

Sicherova, Budovatelská, 198 00 Prague, Czechia

19 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 1+1 41m²

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví 41 m², Praha 9 - Kyje Toužíte po bydlení s vlastní zahradou? K pronájmu od je připraven světlý a prostorný byt 1+1 (41 m²) s předzahrádkou, terasou a zahradou (50 m²) v klidné ulici Sicherova v Praze 9, který poskytuje ideální spojení komfortu a soukromí. K bytu náleží také sklep. Nachází se v moderním domě z roku 2009. Nabízí praktickou dispozici s dostatkem úložného prostoru a příjemnou atmosférou díky venkovnímu prostoru k relaxaci. Dispozice a vybavení: • Kuchyň – plně vybavená, kuchyňská linka se všemi spotřebiči včetně myčky a lednice • Obývací pokoj – prostorný, s přímým vstupem na terasu a zahradu • Koupelna – po zdařilé rekonstrukci, vybavená sprchovým koutem a toaletou • Úložné prostory – v chodbě vestavěné skříně se zrcadly • Vstup do bytu přes předzahrádku – zajišťuje maximální soukromí a pohodlí Lokalita a občanská vybavenost: • Dopravní spojení – zastávka MHD „Sicherova“ jen pár kroků od domu, rychlé spojení na metro B Rajská zahrada • Občanská vybavenost – v blízkosti OC Černý Most, Sconto Nábytek, Globus, Ikea a další obchody i služby • Relaxace a příroda – klidná lokalita s parky v okolí, ideální pro procházky a volnočasové aktivity Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár. Podmínky pronájmu: • Nájemné: 19 000 Kč/měs • Zálohy na služby: 3 000 Kč/měs. /1 os • Vratná kauce: 40 000 Kč • Provize RK: 1x nájem (včetně DPH) • Elektřina bude převedena na nájemce a hrazena dle skutečné spotřeby Hledáte příjemné bydlení s možností venkovního posezení? Přijďte na prohlídku. Prohlídky jsou možné v týdnu od nebo po dohodě. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

41 m²

Cena

19 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Zahrada

Ano

Novostavba

Ano

Terasa

Ano

Cena za m²

463 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sicherova, Budovatelská, 198 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Pod Soutratím, 101 33 Prague, Czechia

15 270 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 24 m²

155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Na Radosti, 155 21 Prague, Czechia

15 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy