Zveřejněno před 3 dny
756 43 Kelč, Czechia
11 900 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1+1 39 m² Nabízíme k pronájmu útulný a světlý byt 1+1 o velikosti 39 m and sup2; v přízemí rodinného domu v klidné části města Kelč. Byt je po kompletní rekonstrukci, působí velmi příjemně a díky umístění v menším domě nabízí více soukromí a klidnější bydlení než klasické panelové domy. Vhodný je pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodové a čisté bydlení v příjemném prostředí. Velkou výhodou je dobrá dostupnost občanské vybavenosti i okolní přírody. Kelč nabízí klidné bydlení s atmosférou menšího města, přitom s potřebnými službami na dosah. V okolí jsou možnosti procházek, sportu i odpočinku. Byt má samostatné podružné měření vody, plynu i elektřiny, vytápění je plynové. Vstup do domu je společný pro dva byty. Dům se nachází u cesty, parkování je možné kousek od domu. Cena nájemného činí 11 900,- Kč + 600,- Kč zálohy na vodu + elektřina a plyn se přepisuje na nájemníka + kauce + provize Pokud hledáte hezké, klidné a zrekonstruované bydlení s příjemnou atmosférou, neváhejte nás
Pronájem bytu 1+1 39 m² Nabízíme k pronájmu útulný a světlý byt 1+1 o velikosti 39 m and sup2; v přízemí rodinného domu v klidné části města Kelč. Byt je po kompletní rekonstrukci, působí velmi příjemně a díky umístění v menším domě nabízí více soukromí a klidnější bydlení než klasické panelové domy. Vhodný je pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodové a čisté bydlení v příjemném prostředí. Velkou výhodou je dobrá dostupnost občanské vybavenosti i okolní přírody. Kelč nabízí klidné bydlení s atmosférou menšího města, přitom s potřebnými službami na dosah.
V okolí jsou možnosti procházek, sportu i odpočinku. Byt má samostatné podružné měření vody, plynu i elektřiny, vytápění je plynové. Vstup do domu je společný pro dva byty. Dům se nachází u cesty, parkování je možné kousek od domu. Cena nájemného činí 11 900,- Kč + 600,- Kč zálohy na vodu + elektřina a plyn se přepisuje na nájemníka + kauce + provize Pokud hledáte hezké, klidné a zrekonstruované bydlení s příjemnou atmosférou, neváhejte nás
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
39 m²
Cena
11 900 Kč
Cena za m²
305 Kč
Inzerát se nachází na adrese 756 43 Kelč, Czechia
Načítání mapy