byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m² v Aš

Tylova, 352 01 Aš, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 13-11-2025

Pronájem bytu 1+1 38m²

K pronájmu byt 1+1 v Aši, ul. Tylova, 38,00 m² Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt s dispozicí 1+1 o podlahové ploše 38,36 m² v osobním vlastnictví, který se nachází v 3. NP (2. patře) panelového domu o 6. podlaží s výtahem. Byt je po velmi povedené rekonstrukci. Nové zděné jádro, nové rozvody elektřiny. Bytová jednotka byla rekonstruována s citem a za pomocí kvalitních materiálů. K bytu náleží sklepní kóje. Čistý měsíční nájem činí 8.000,-Kč plus měsíční náklady za provoz bytu které se budou odvíjet dle počtu lidí v něm žijících. Kauce ve výší dvou měsíčních nájmů. Dům je po rekonstrukci zevnějšku, leží na sídlišti Dlouhá. Příroda na dosah a blízké centrum jsou jen jedny z mála důvodů žádanosti této lokality. Náklady na bydlení jsou zde velmi nízké. Veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

38 m²

Cena

8 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

13-11-2025

Výtah

Ano

Cena za m²

211 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tylova, 352 01 Aš, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Aš

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Hlavní, 352 01 Aš, Czechia

6 600 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Kamenná, 352 01 Aš, Czechia

7 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Kamenná, 352 01 Aš, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy