Revoluční, 357 35 Chodov, Czechia
8 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1+1 Chodov, Revoluční Nabízíme k dlouhodobému pronájmu bytovou jednotku 1+1 v osobním vlastnictví, situovanou v 4. patře panelového domu v klidné části poblíž centra města Chodov. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci - obložené jádro, nové rozvody elektřiny, plovoucí podlaha v pokoji, dlažba v chodbě, v kuchyni a koupelně, oddělené WC, nová kuchyňská linka, plastová okna . Měsíční platba je složená z pevné částky 9.360Kč (nájem+FO) a 2.181Kč zálohy na služby (1 osoba). Energie budou přihlášeny na nájemníka. Možnost parkování v bezprostřední blízkosti domu. Celkové měs. náklady: 1 os = 11.541Kč, 2 os = 12.562Kč Kauce ve výši 20.000Kč Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Upřednostňujeme žadatele o dlouhodobý pronájem. Pouze pro osoby s prokazatelným pravidelným příjmem bez záznamů v rejstříku exekucí. Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemníka dle svých požadavků. V případě zájmu volejte o prohlídku.
Pronájem bytu 1+1 Chodov, Revoluční Nabízíme k dlouhodobému pronájmu bytovou jednotku 1+1 v osobním vlastnictví, situovanou v 4. patře panelového domu v klidné části poblíž centra města Chodov. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci - obložené jádro, nové rozvody elektřiny, plovoucí podlaha v pokoji, dlažba v chodbě, v kuchyni a koupelně, oddělené WC, nová kuchyňská linka, plastová okna . Měsíční platba je složená z pevné částky 9.360Kč (nájem+FO) a 2.181Kč zálohy na služby (1 osoba).
Energie budou přihlášeny na nájemníka. Možnost parkování v bezprostřední blízkosti domu. Celkové měs. náklady: 1 os = 11.541Kč, 2 os = 12.562Kč Kauce ve výši 20.000Kč Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Upřednostňujeme žadatele o dlouhodobý pronájem. Pouze pro osoby s prokazatelným pravidelným příjmem bez záznamů v rejstříku exekucí. Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemníka dle svých požadavků. V případě zájmu volejte o prohlídku.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
37 m²
Cena
8 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Parkování
Ano
Cena za m²
216 Kč
Inzerát se nachází na adrese Revoluční, 357 35 Chodov, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Chodov