Okružní, 362 22 Nejdek, Czechia
6 800 Kč / měsíc
Pronájem, byt, 1+1, Nejdek, ul. Okružní Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 1+1, který se nachází v přízemí panelového domu, na ulici Okružní. Bytová jednotka je v udržovaném stavu, zařízena kuchyňskou linkou a připravena k okamžitému užívání. Dům, kde je umístěna, prošel zdařilou revitalizací, je čistý, s dobrými obyvateli, obklopen zelení. Měsíční nájemné je bez měsíčních záloh za služby ve výši 3.600,-- Kč a energií, které si nájemník hradí samostatně. Majitel požaduje kauci ve výši 12 tis. Kč, odměnu RK ve výši jednoho nájmu hradí zájemce. Volný ihned.
Pronájem, byt, 1+1, Nejdek, ul. Okružní Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 1+1, který se nachází v přízemí panelového domu, na ulici Okružní. Bytová jednotka je v udržovaném stavu, zařízena kuchyňskou linkou a připravena k okamžitému užívání. Dům, kde je umístěna, prošel zdařilou revitalizací, je čistý, s dobrými obyvateli, obklopen zelení.
Měsíční nájemné je bez měsíčních záloh za služby ve výši 3.600,-- Kč a energií, které si nájemník hradí samostatně. Majitel požaduje kauci ve výši 12 tis. Kč, odměnu RK ve výši jednoho nájmu hradí zájemce. Volný ihned.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
36 m²
Cena
6 800 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
07-05-2026
Cena za m²
189 Kč
Inzerát se nachází na adrese Okružní, 362 22 Nejdek, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Nejdek