byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m² v Přerov

750 00 Přerov, Czechia

10 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1, 36 m2, ul. Sokolská, Velká Dlážka - Přerov

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+1 nacházející se na ulici Sokolská v Přerově. Byt o celkové výměře 36 m 2 prošel kompletní rekonstrukcí, která zajišťuje moderní a komfortní bydlení. Dispozice bytu tvoří samostatný obytný pokoj a oddělená kuchyň, což zajišťuje dostatek soukromí i praktičnosti při každodenním užívání. Dále je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dále se nachází prostorná vstupní chodba s dostatkem místa pro úložné řešení. Byt působí velmi světlým a příjemným dojmem a je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro pár hledající klidné a moderní bydlení. Měsíční nájemné činí 10 900 Kč, zálohy na energie jsou stanoveny ve výši 3 500 Kč. Vratná kauce činí 2× měsíční nájemné a provize RK ve výši jednoho nájmu. Byt je k dispozici ihned. Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

36 m²

Cena

10 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

303 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 750 00 Přerov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Přerov

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Přerov, severní podchod, 751 51 Přerov, Czechia

9 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 43.15 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 43 m²

Mikuláškova, 750 00 Přerov, Czechia

10 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 48 m²

Přerov, okres Přerov, Czechia

10 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy