byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m² v Chomutov

Blatenská, 430 03 Chomutov, Czechia

8 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 12-01-2026

Pronájem bytu 1+1 35m²

Pronájem bytu 1+1, Blatenská 4015, Chomutov Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1 + 1 na adrese Blatenská 4015, Chomutov. Byt se nachází v přízemí panelového domu. Je ideální pro jednotlivce či páry hledající komfortní a příjemné bydlení v lokalitě s dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Nájemné činí 8.000,-Kč, zálohy na služby dle aktuálního evidenčního listu. Plyn a elektřina se přepisuje na nájemce. Kauce 16.000,- Kč Provize RK 12.000,- Kč V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

35 m²

Cena

8 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

12-01-2026

Cena za m²

229 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Blatenská, 430 03 Chomutov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Chomutov

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

náměstí 1. máje, Chomutov, Czechia

6 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Kamenná, 430 04 Chomutov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Kyjická, 430 04 Chomutov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy