Zveřejněno před 2 dny

byt s 2 ložnicemi o velikosti 32 m² v Praha

Na Břevnovské pláni, 163 00 Prague, Czechia

13 100 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 32m²

Pronájem bytu Praha 6 Břevnov 1+1 Na břevnovské pláni Pronájem bytu po rekonstrukci, který Vám tímto nabízíme bude k nastěhování od 15 května a to dlouhodobě. Jedná se o byt v přízemí řadového rodinného domu. Okna orientována na jižní a západní stranu s výhledem do zeleně. Je zde kuchyňská linka, sporák, lednice, myčka, pračka a vestavná šatní skříň. Plastová okna se žaluziemi. Na podlahách dlažba. Podlahové vytápění. Koupelna zděná s vanou a wc samostatně. Vhodné pro 1 osobu. MHD: 17 minut na metro Hradčanská. Umístění na mapách pouze orientační.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

32 m²

Cena

13 100 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Rodinné

Ano

Cena za m²

409 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Břevnovské pláni, 163 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Vzorový obrázek

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Výstavní 54, 149 00 Prague, Czechia

10 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 107.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 107 m²

Do Chuchle 1229/8, 154 00 Prague, Czechia

10 824 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 109.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 109 m²

Do Chuchle 1230/6, 154 00 Prague, Czechia

10 848 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy