Zveřejněno před 3 dny
José Martího, 162 00 Prague, Czechia
16 500 Kč / měsíc
Pronájem pěkného světlého bytu 1+1 v družstevním vlastnictví, Praha 6 - Veleslavín Nabízíme k dlouhodobému pronájmu hezký světlý byt 1+1, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží zatepleného bezbariérového domu s novým výtahem. Byt obsahuje velký pokoj o výměře 17,7 m², kuchyň s oknem 7,2 m², vstupní předsíň 3,5 m², koupelnu se sprchovým koutem dohromady s WC a prostorem na pračku 3,5 m². Byt má zrekonstruovanou koupelnu, plastová okna a podhledy s bodovým osvětlením v předsíni a v kuchyni. V bytě zůstává lednička s mrazákem, starší kuchyňská linka se sporákem a digestoří a velká vestavěná skříň. V kuchyni je spíž na potraviny a přímo naproti bytu je komora. Orientace bytu je na jihozápadní stranu směrem do klidné části a zeleně. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je centrální. Parkování je možné na ulici, přímo u domu. V místě je v pěší vzdálenosti veškerá občanská vybavenost a perfektní dostupnost do centra města (tramvaje, autobusy a stanice metra Nádraží Veleslavín. Nedaleko je Divoká Šárka, vodní nádrž Džbán a Libocký rybník. Měsíční nájemné činí 16 500 Kč + poplatky 2 900 Kč pro dvě osoby a to vč. záloh na spotřebu elektřiny + plyn bude převeden na nájemce. Vratná kauce je 16 500 Kč. Byt je volný od . Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronájem pěkného světlého bytu 1+1 v družstevním vlastnictví, Praha 6 - Veleslavín Nabízíme k dlouhodobému pronájmu hezký světlý byt 1+1, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží zatepleného bezbariérového domu s novým výtahem. Byt obsahuje velký pokoj o výměře 17,7 m², kuchyň s oknem 7,2 m², vstupní předsíň 3,5 m², koupelnu se sprchovým koutem dohromady s WC a prostorem na pračku 3,5 m². Byt má zrekonstruovanou koupelnu, plastová okna a podhledy s bodovým osvětlením v předsíni a v kuchyni. V bytě zůstává lednička s mrazákem, starší kuchyňská linka se sporákem a digestoří a velká vestavěná skříň. V kuchyni je spíž na potraviny a přímo naproti bytu je komora.
Orientace bytu je na jihozápadní stranu směrem do klidné části a zeleně. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je centrální. Parkování je možné na ulici, přímo u domu. V místě je v pěší vzdálenosti veškerá občanská vybavenost a perfektní dostupnost do centra města (tramvaje, autobusy a stanice metra Nádraží Veleslavín. Nedaleko je Divoká Šárka, vodní nádrž Džbán a Libocký rybník. Měsíční nájemné činí 16 500 Kč + poplatky 2 900 Kč pro dvě osoby a to vč. záloh na spotřebu elektřiny + plyn bude převeden na nájemce. Vratná kauce je 16 500 Kč. Byt je volný od . Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
30 m²
Cena
16 500 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
01-07-2026
Výtah
Ano
Novostavba
Ano
Parkování
Ano
Cena za m²
550 Kč
Inzerát se nachází na adrese José Martího, 162 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha