byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m² v Jablonné nad Orlicí

Jateční, 561 64 Jablonné nad Orlicí, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 28m²

Pronájem bytu 1+1, 28 m², Jablonné nad Orlicí, ul. Jatečná Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+1 a užitné ploše 28 m² v Jablonném nad Orlicí. Byt je součástí rodinného domu je určen pouze pro jednu osobu a k nastěhování volný ihned. Měsíční nájemné činí 10.000 Kč včetně energií, což zajišťuje pohodlné a přehledné bydlení bez dalších doplatků. Byt nabízí praktické zázemí pro jednotlivce, který hledá klidné bydlení s možností okamžitého užívání. Velkou výhodou je umístění v rodinném domě a příjemná lokalita s dobrou dostupností občanské vybavenosti. Pro více informací nebo domluvení prohlídky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

28 m²

Cena

10 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Rodinné

Ano

Cena za m²

357 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jateční, 561 64 Jablonné nad Orlicí, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jablonné nad Orlicí

2 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 28 m²

Jateční, 561 64 Jablonné nad Orlicí, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy