Antonína Dvořáka, 434 64 Most, Czechia
6 000 Kč / měsíc
Pronájem bytu 1+1 27 m² Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1 + 1, situovaný na velmi atraktivní adrese Ulice Antonína Dvořáka č. p. 2165/20, v části obce Most. Tento byt se nachází ve 2. podlaží cihlového objektu. Parkování vždy najdete hned u domu. Autobusová zastávka Československé armády/Gymnázium se nachází cca 3min. chůzí. Možnost pronájmu i pro cizince. Nemovitost se pyšní velmi dobrým stavem, který zaručuje pohodlné a příjemné bydlení. Užitná plocha bytu činí 26,8 m², což poskytuje dostatek prostoru pro komfortní život. Tato lokalita nabízí skvělou dostupnost služeb a občanské vybavenosti. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a možnosti volnočasových aktivit. Cena nájemného: 6 000 Kč + 3 500 Kč zálohy na veškeré služby a energie Vratná kauce: 15 000 Kč Provize realitní kanceláři: 10 000 Kč V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronájem bytu 1+1 27 m² Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1 + 1, situovaný na velmi atraktivní adrese Ulice Antonína Dvořáka č. p. 2165/20, v části obce Most. Tento byt se nachází ve 2. podlaží cihlového objektu. Parkování vždy najdete hned u domu. Autobusová zastávka Československé armády/Gymnázium se nachází cca 3min. chůzí. Možnost pronájmu i pro cizince. Nemovitost se pyšní velmi dobrým stavem, který zaručuje pohodlné a příjemné bydlení. Užitná plocha bytu činí 26,8 m², což poskytuje dostatek prostoru pro komfortní život.
Tato lokalita nabízí skvělou dostupnost služeb a občanské vybavenosti. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a možnosti volnočasových aktivit. Cena nájemného: 6 000 Kč + 3 500 Kč zálohy na veškeré služby a energie Vratná kauce: 15 000 Kč Provize realitní kanceláři: 10 000 Kč V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
27 m²
Cena
6 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
27-04-2026
Parkování
Ano
Cena za m²
222 Kč
Inzerát se nachází na adrese Antonína Dvořáka, 434 64 Most, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Most