byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m² v Brno

Palackého třída, 612 00 Brno, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu, 1+1, 26 m

Nabízím k pronájmu byt 1+1 v Brně na Palackého třídě. Byt se nachází v 5. patře cihlového domu bez výtahu. Lokalita má perfektní vybavenost, vše potřebné (MHD, obchody, služby) je hned u domu.Byt se skládá ze samostatné kuchyně, jednoho pokoje, předsíně a koupelna se sprchovým koutem a WC. Prostor je vhodný pro jednu osobu.Nájemné je: 13 000 Kč měsíčně (včetně energií a služeb)Vratná kauce: 26 000 Kč (dva měsíční nájmy)Provize RK: 13 000 KčVolné od: 1. �noraV případě zájmu o prohlídku mě

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

26 m²

Cena

13 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

500 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Palackého třída, 612 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Královopolská 1082/76, 616 00 Brno, Czechia

10 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Královopolská, 616 00 Brno, Czechia

10 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

kaple Panny Marie Pomocné, Mariánský single trail I, 628 00 Brno, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy