byt s 2 ložnicemi o velikosti 20 m² v Praha

Prague, Czechia

12 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 1+1 20m²

Byt 1+1, Praha 5 - Smíchov Exkluzivně Vám nabízíme pronájem bytu 1+1: pokoj+vlastni terasa, WC a sprcha sdělené s 1 osobou, společní kuchyň (využívá se společně s několika lidmi který mají vlastní pokoje a koupelny ve stejném domě, každý pokoj na vlastním patře), byt se nachází v 2. patře domu, celková plocha pokoje cca 10 m² + 12 m² terasa + 6 m² koupelna + 20 m² kuchyň, okres Smíchov, Praha 5, ul. Pod stadiony, 2 minuty chůze na zastávku autobusu Hybšmanka, 5 minut chůze zastávka Stadion Strahov a U Palaty, 10 minut jízdy autem/autobusem metro Anděl, 12 minut jízdy Karlovo náměstí. Byt je plně zařízený, včetně domácích spotřebičů (sporák s troubou, lednička, pračka atd. ), viz. foto v inzerátu. K bytu naleží velká terasa s nádherným výhledem na město, grilování na terase a domácí mazlíčci bez problémů. Parkování před domem zdarma. Doporučujeme prohlídku. K nastěhování ihned. Cena 8 000 korun měsíčně + 4 000 poplatky (voda, elektřina, topeni, internet) Kauce 12 000 Kč Provize RK 12 000 Kč

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

20 m²

Cena

12 000 Kč

Cena za m²

600 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 13.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 13 m²

Bechyňova, 160 00 Prague, Czechia

9 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 15.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 15 m²

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

9 900 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Kloboukova, 141 00 Prague, Czechia

9 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy