byt s 4 ložnicemi o velikosti 240 m² v Karlovy Vary

Západní, 360 05 Karlovy Vary, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem, Byt, 4+kk, 240 m²

Nabízíme k pronájmu prostorný byt s dispozicí 4+kk o výměře celkové plochy 240 m2 se šatnou, třemi ložnicemi, technickou místností s vestavěnou saunou, prostornou koupelnou a další oddělenou toaletou se samostatným přístupem v rámci domu. Byt je ve velmi dobrém stavu a nabízí možnost pohodného rodinného bydlení v širším obchodním centru města. V uvedené ceně nájemného nejsou zahrnuty měsíční zálohy na odběr studené vody, elektrické energie a plynu splatné spolu s nájemným. Majitel požaduje složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně záloh na odběr služeb, provizi realitní kanceláře ve výši měsíčního nájemného bez služeb hradí nájemce. Kompletní občanská vybavenost obchodů a služeb v blízké, pochozí vzdálenosti spolu s navazující dostupností lázeňských lesů a volnočasových městských areálů, doporučujeme.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

240 m²

Cena

20 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Rodinné

Ano

Cena za m²

83 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Západní, 360 05 Karlovy Vary, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karlovy Vary

3 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m²

Klínovecká, 360 10 Karlovy Vary, Czechia

16 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Chebská, 360 06 Karlovy Vary, Czechia

17 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Kolmá, 360 00 Karlovy Vary, Czechia

17 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy