byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m² v Uherské Hradiště

Česká spořitelna, Dvořákova 1210, 686 01 Uherské Hradiště, Czechia

9 700 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem, byt 1+kk, 28 m², Uherské Hradiště, centrum, Ev.č.: 03492

PopisByt o dispozici 1+kk a výměře 28 m² v klidné části města, ideální pro jednu osobu či pár. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Uherského Hradiště s výbornou dostupností občanské vybavenosti – obchody, MHD, centrum města jen pár minut chůze. Dům je udržovaný, revitalizace společných prostor i fasády proběhla v nedávných letech, což znamená vyšší komfort – nové výtahy, vstupní prostory, zateplení či výměna oken. Byt nabízí jeden obytný pokoj s kuchyňskou linkou a dále koupelnu se sprchovým koutem. Ideální pro ty, kdo hledají moderní bydlení v dobré lokalitě bez nutnosti větších úprav. V těsné blízkosti je centrum Uherského Hradiště s bohatou infrastrukturou – obchody, kavárny, restaurace i kulturní vyžití. Pro milovníky přírody je park Smetanovy sady. Výborná dopravní dostupnost města, přitom klidnější lokalita mimo rušný hlavní tah. Vratná kauce činní 20.000 Kč.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

36 m²

Cena

9 700 Kč

Cena za m²

269 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Česká spořitelna, Dvořákova 1210, 686 01 Uherské Hradiště, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Uherské Hradiště

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Velehradská třída, 687 01 Uherské Hradiště, Czechia

8 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Na Stavidle, 686 01 Uherské Hradiště, Czechia

8 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.58 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Velehradská třída, 687 01 Uherské Hradiště, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy