byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m² v Chomutov

Březenecká, 430 01 Chomutov, Czechia

8 100 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem byt 1 KK, 24 m 2, ul. Březenecká, Chomutov.

Nabízíme útulný byt 1+kk k pronájmu v klidné části obce Chomutov na ulici Březenecká. Byt se nachází na 2. podlaží v panelovém domě o celkové ploše 24 m 2 . Byt je vhodný pro jednotlivce nebo mladý pár, kteří ocení útulný interiér a klidné prostředí. Vybavení bytu zahrnuje kuchyňský kout s elektrickým vařičem, lednici a pračkou, dvoulůžko, stolek a sedací soupravu, velká šatní skříň. Koupelna se sprchovou kabinkou a umyvadlovou skřínkou. V okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, kavárny a další. Díky dobré dopravní dostupnosti je možné snadno a rychle dojet do centra města i okolních obcí. Výše nájemného činí 8100,- kč/měs plus zálohy na služby - 900,- kč/měs pro jednu osobu, každá další osoba plus 900,- kč, elektřina se přepíše na nájemce.Při podpisu smlouvy je nutno zaplatit: nájemné včetně poplatku za služby dle počtu osob, kauci - 18.000,- kč, provizi RK - 8.000,- kč.Dále je nutno doložit pracovní smlouvu a výpis z evidenci exekuci. Nenechte si tuto příležitost ujít a

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

37 m²

Cena

8 100 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Venkovské

Ano

Cena za m²

219 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Březenecká, 430 01 Chomutov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Chomutov

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Kamenná, 430 04 Chomutov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Kyjická, 430 04 Chomutov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Borová, 430 00 Chomutov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy