byt s 3 ložnicemi o velikosti 88 m² v Karlovy Vary

Drahovice, Karlovy Vary, SO ORP Karlovy Vary, Czechia

17 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

pronájem 3+1, 88 m2, celé patro, k.vary, ul. americká

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a částečně vybavený byt 3+1+ komora (viz půdorys) o velikosti 88 m2 v Karlových Varech - Drahovicích, ul. Americká. Jedná se o byt v cihlovém zrekonstruovaném domě, celé 1.nadzemní podlaží. Prostorná kuchyně je vybavená spotřebiči, na podlaze je lino, ko...

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

88 m²

Cena

17 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Zařízené

Ano

Cena za m²

203 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Drahovice, Karlovy Vary, SO ORP Karlovy Vary, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Karlovy Vary

3 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 80 m²

Táborská, 360 04 Karlovy Vary, Czechia

14 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m²

Raisova, 360 00 Karlovy Vary, Czechia

14 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 76.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m²

Koptova, 360 09 Karlovy Vary, Czechia

14 990 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy