byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m² v Havířov

Mánesova 559/4, 736 01 Havířov, Czechia

6 150 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 21-05-2026

Pronájem 1 + kk s výhledem do zeleně - dostupný od 21. 05. 2026

Pronájem 1 + kk s výhledem do zeleně - dostupný od 21. 05. 2026 Nabízíme k pronájmu útulný byt na ulici Mánesova 559/4 v žádané lokalitě Havířov–Město, který je ideální volbou pro jednotlivce hledající klidné a pohodlné bydlení. Byt je po hezké rekonstrukci a nachází se ve zvýšeném přízemí domu, přičemž okno je orientováno do dvora, což zajišťuje příjemný klid a soukromí. Interiér působí svěže a prakticky – v předsíni je položena dlažba pro snadnou údržbu, zatímco v obytném pokoji najdete moderní plovoucí podlahu, která dodává prostoru útulnost. Koupelna je řešena vkusně a funkčně, disponuje sprchovým koutem, umyvadlem s pákovými bateriemi a keramickými obklady. Toaleta je součástí koupelny, což přispívá k efektivnímu využití prostoru. Dům se nachází v klidné části plné zeleně, která nabízí příjemné prostředí pro každodenní život i relaxaci. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace i zastávky MHD, díky čemuž máte vše potřebné na dosah ruky. Parkování je pohodlně možné přímo před domem. Tento byt představuje skvělou kombinaci klidného bydlení, dobré dostupnosti služeb a příjemného prostředí. Neváhejte a domluvte si prohlídku – podobné nabídky rychle mizí.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

18 m²

Cena

6 150 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

21-05-2026

Novostavba

Ano

Venkovské

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

342 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mánesova 559/4, 736 01 Havířov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Havířov

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

Junácká, 736 01 Havířov, Czechia

5 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Jana Wericha 292/2b, 736 01 Havířov, Czechia

5 250 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 18.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 18 m²

Jana Wericha 408/5, 736 01 Havířov, Czechia

5 250 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy